پنجشنبه 23 آبان 1398
جلسه مدیریت بحران با حضور رضا اسلامی مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان

حضور مهندس اسلامی در جلسه مدیریت بحران در شهرستان بندرانزلی

نسخه چاپی بازدید: 27

به گزارش از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان بندرانزلی: رضا اسلامی مدیرکل مدیریت بحران در جلسه مدیریت بحران که در فرمانداری انزلی برگزار گردید عنوان نمودند: قانون جدید مدیریت بحران که در شهریور ماه 1398 ابلاغ گردید با هدف حفظ و صیانت از سازه­ها و پیشگیری از سوانح قبلاً شورای بحران بود که به ستاد پیشگیری و هماهنگی و فرمانده عملیات با بحران عوض شده و دچار تغییرات شده است. هر کدام از دستگاه ها زیر نظر فرمانداری انجام وظیفه می کنند و خلاء های قانونی رفع شده و در صورت کوتاهی هر دستگاه برخورد می شود.

در ادامه جلسه به مشکلات شهرستان بندرانزلی پرداختند: جای تأسف است که در انزلی نردبان هیدرولیک وجود ندارد و شهرداری اقداماتی در این راستا انجام داده و در ردیف اعتبارات قرار داده شده که امیدوارم انزلی نیز مانند رشت بتواند از نردبان هیدرولیک بهره مند گردد سپس در ادامه افزود: کسانی که وارد یک شهر می شوند خدمات آن را نیز مد نظر قرار می دهند و هر چه این خدمات بیشتر باشد و بهتر ارائه گردد مسافر بیشتری را جذب می کند. همچنین اشاره داشت: لایروبی تله اصول گیر باید توسط محیط زیست صورت پذیرد و ما نیز پیگیر خواهیم بود.

اداره توزیع برق شهرستان نیز باید نسبت به تعویض سیم ها و کابل های شهرستان اقدام نماید. در پایان جلسه اعلام داشتند که شهرستان نیاز به یک بانک اطلاعاتی دارد که تمامی دستگاه های شهرستان باید در تهیه آن کمک کنند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی